Wykonujemy lustra w drewnianych ramach do domów prywatnych, restauracji, pensjonatów… Nasze lustra są ciężkie, masywne lub delikatne i filigranowe, ale wszystkie z charakterem. Sosnowe lub świerkowe deski są ręcznie postarzane, szczotkowane, opalane, bejcowane, malowane, woskowane i dekorowane – w zależności od upodobań klientów. Ramy dębowe proste, nowoczesne w formie lub z sękami, ręcznie postarzane.. Napisy na jasnych ramach dowolne, według pomysłu Klienta – mogą to być cytaty, hasła, imiona, życzenia. Dowolna jest również czcionka i rozmiar napisów. Do kompletu proponujemy stoliki kawowe z blatami dopasowanymi do ram luster, tablice kredowe, korkowe, ramki na zdjęcia, dekoracje ścienne.

Zapraszamy do obejrzenia galerii wyrobów gotowych oraz na zamówienie. Wszystkie lustra mogą zostać wykonane w innym rozmiarze, w celu otrzymania wyceny proszę przesłać zapytanie drogą mailową.

Ramy pod kolor! – dopasowujemy kolor ram do koloru płytek, mebli – prosimy o przysłanie zdjęć lub kawałka płytki i wspólnie ustalimy ostateczną wersję kolorystyczną 🙂

lustro do łazienki
LUSTRA W PROSTYCH RAMACH DREWNIANYCH

 

lustro dębowa rama rustykalne
LUSTRA W DĘBOWYCH RAMACH

 

 

 

 

 

 

 

 

lustra w drewnianych ramach mielec
LUSTRA Z PÓŁKĄ

 

lustro styl prowansalski
LUSTRA Z ORNAMENTAMI

 

 

 

 

 

 

 

ramka miętowa ze szprosami
LUSTRA ZE SZPROSAMI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

lustra w drewnianych ramach z sękami
LUSTRA GOTOWE